Østlandscup 2 17.03.2018 Framhallen Larvik

Vektklasser

Resultater

U15J-36 (3)
1.HOVRIND Ida DørumBudosør - Judo
2.HOVRIND Lise DørumBudosør - Judo
U15J-44 (2)
1.AAMODT HeddaIppon Judoklubb - Judo
U15J-57 (4)
1.FLAEN Siri M. LingNesodden Judoklubb - Judo
2.PAULSEN HenrietteKinsa Judoklubb - Judo
3.GRAMBO AnnaSande Sportsklubb - Judo
U15G-34 (4)
1.SØRLIE Otto Magnus ArnestadSandefjord Judoklubb - Judo
2.DON MarkNorsk Judo og Jiu-jitsu Klubb - Judo
3.BREKKE-JENSSEN Torstein Cornelius WooIppon Judoklubb - Judo
U15G-38 (5)
1.GERHARDSEN Mats EekSande Sportsklubb - Judo
2.FREDRIKSEN Vetle AustenåIppon Judoklubb - Judo
3.AUZENBERG PatrikNorsk Judo og Jiu-jitsu Klubb - Judo
4.EMILSEN TrymKinsa Judoklubb - Judo
U15G-42 (5)
1.ROMNÆS MarcusIppon Judoklubb - Judo
2.AAMODT MadsSande Sportsklubb - Judo
3.KLEVSTADLIEN David NordengenSandefjord Judoklubb - Judo
4.PIUS AMARASEKARA AnistenNorsk Judo og Jiu-jitsu Klubb
U15G-46 (3)
1.BREKKE-JENSSEN Martin Chan-MinIppon Judoklubb - Judo
2.JOHANSEN Sander BoFredrikstad Kampsportklubb - Judo
U15G-55 (4)
1.HANSTEEN Audun ØdegaardSande Sportsklubb - Judo
2.STERN Sander Marton HernebladAsker Judoklubb - Judo
3.KREKLING SindreNorsk Judo og Jiu-jitsu Klubb
U15G-66 (6)
1.NOOR RohilNorsk Judo og Jiu-jitsu Klubb - Judo
2.SKAARA Asgeir DahleSandefjord Judoklubb - Judo
3.JENSEN Emil StarupSandefjord Judoklubb - Judo
3.RUUD-KLEVEN ErlendBK Judo - Judo
U18J-63 (5)
1.ROJAHN Una SteffensenSande Sportsklubb - Judo
2.HANSTEEN Elisabet ØdegaardSande Sportsklubb - Judo
3.NIMMO-THOMPSON MarnieSandefjord Judoklubb - Judo
4.NÆRUM Ingrid Christine LienSandefjord Judoklubb - Judo
5.FLAAEN Siri M. LingNesodden Judoklubb - Judo
U18G-60 (3)
1.JENSEN Emil StarupSandefjord Judoklubb - Judo
2.SKAARA Asgeir DahleSandefjord Judoklubb - Judo
U18G-66 (3)
1.HARALDSEN Hans LeoLarvik Judoklubb - Judo
2.NOOR RohilNorsk Judo og Jiu-jitsu Klubb - Judo
U18G-81 (3)
1.SKAARA Vebjørn DahleSandefjord Judoklubb - Judo
2.KRIPPENDORF Gabriel Rahja Thomas LeopoldNorsk Judo og Jiu-jitsu Klubb - Judo